جدیدترین خبرهای همدان

کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در همدان

سردار بخشعلی کامرانی صالح از کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در اجرای طرح سراسری مبارزه با کالای قاچاق در این استان خبر داد.

وی گفت: سومین مرحله طرح عملیات سراسری مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی به مدت ۷۲ ساعت با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت رده های درون و برون سازمانی در استان اجرا شد.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: در این طرح ۱۸ راس گاو، ۳۸۰ راس گوسفند و یک هزار و ۳۰۰ کیلو گوشت خام فاقد مجوز و غیربهداشتی به ارزش ۷ میلیارد و ۷۱۰ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۴۲۸ ریال کشف و ۱۱ نفر متهم دستگیر شدند.

سردار کامرانی صالح افزود: در این ماموریت ۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش ۴۴ میلیون و ۲۵۶ هزار و ۲۵۷ ریال، ۷ هزار نخ سیگار و ۲۸ دستگاه لوازم خانگی و صوتی و تصویری قاچاق به ارزش ۹۸۶ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۱۰۳ ریال کشف و ۹ دستگاه خودرو توقیف و ۱۲ متهم نیز دستگیر، همچنین مقادیری اقلام ضد فرهنگی به ارزش ۲ میلیارد و ۱۶ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۶۳۷ ریال کشف و ۲۳ متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده در مجموع بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: پلیس با اقتدار کامل در حوزه مبارزه با قاچاق کالا در چارچوب قانون به منظور تحقق شعار سال و تامین سلامت و امنیت شهروندان، با قانون شکنان قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن