جدیدترین خبرهای همدان

پیشنهاد الحاق ۶ روستا و ۲ شهر به طرح کلانشهر همدان

به گزارش سایت اخبار همدان، نرگس نوراله‌زاده صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات پرونده‌های مالیاتی افزود: بر اساس طرح جامع شفاف‌سازی مالیاتی قرار شده تمامی پرونده‌های مالیاتی الکترونیکی شوند که به همین دلیل تعدادی از حوزه‌های مالیاتی در بخش بایگانی از مکان اداره مالیاتی شکریه به ساختمان اداره کل مالیاتی آرامگاه بوعلی منتقل شده اند.

وی افزود: متأسفانه پرونده‌های مالیاتی هنوز در اداره دارایی در بایگانی اداره کل ساماندهی نشده‌ و در راهروی این اداره تلمبار شده‌ و مراجعان در این حوزه، دچار سردرگمی هستند.

وی بابیان اینکه طی بازدیدهای میدانی از مراکز دولتی، درمانی باید گزارشی از وضعیت موجود در شهر به دست بیاوریم تا شرایط را به عنوان نمایندگان مردم و مرجع نظارتی به مسئولان امر منعکس کنیم، گفت: رویکرد بررسی و تدوین طرح جامع شهر همدان باید مناسب، علمی و کارشناسی شده باشد در حالی که این رویه را در برخی حوزه‌ها شاهد نیستیم.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان با تأکید بر اینکه مشاور طرح جامع شهر همدان باید شناخت وضع موجود را بر اساس شرح خدمات به صورت کامل ارائه دهد؛ افزود: شناخت وضع موجود در همدان بر مبنای کالبدی، ناقص است که با وضع موجود مغایرت دارد و نیاز است مجدد بررسی شود.

نوراله‌زاده گفت: نگاه کلان در ارائه طرح جامع شهر مطرح است اما باید جزئیات در شناخت وضع موجود بررسی شود زیرا هر گونه اشتباه در شناخت وضع موجود بر طرح کلی تأثیر می‌گذارد.

وی همچنین از پیشنهاد الحاق ۶ روستا و ۲ شهر به طرح کلانشهر همدان خبر داد و گفت: طرح الگوی توسعه شهر الحاق ۶ روستا و دو شهر مریانج‌ و جورقان به همدان در دست بررسی است که باید نقاط ضعف و قوت آن ارائه شود.

نوراله‌زاده با تأکید بر اینکه باید نقاط ضعف طرح جامع شهر همدان را احصاء کرده و برای ارائه به مشاور و اصلاح آن به صورت فوریت تعیین‌تکلیف شود، بیان کرد: متأسفانه تاکنون معضلات و مشکلات الحاق این موارد به شهر همدان ارائه نشده است.

وی گفت: نگاه توسعه‌ای بدون بررسی آثار و تبعات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این موارد موجب بروز مشکلات عدیده و غیرقابل جبرانی برای آینده شهر همدان و شهروندان همدانی خواهد شد.

 

 

تبلیغات : طراحی سایت حرفه ای | سفارش سئو | رپورتاژ آگهی | مراکز خرید اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن